1. Skip to Karcie menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer>
con_mobile

Tel. stu 744 830

Coaching warsztaty   Email
 

Zapraszamy na dwudniowe kurs marzec 2012

amh

Jeśli potrzebujesz dokonać dociekliwej zmiany w jakimś obwodzie swojego życia….

pod warunkiem, iż chcesz zaznać, pełnej niezwykłych przygód wędrówki w domanin siebie...

a będzie wstanie chcesz nabić kabzę swoje wiedza praktyczna jako kierownik lub coach…

…jeśli TAK to zapraszamy na warsztaty trzydziesto jedno marca aż do 1 kwietnia WARSZAWA

„Ten który zna różnych jest niegłupi ten który zna siebie jest oświecony „ – Lao Tse

Warsztaty AMH Coachingu to droga aż do poznania siebie. Odkrycia siebie na nowo, na wielu niwach. Podczas obrąbka zyskujesz oznajmienie, wzrasta twa świadomość siebie, dzięki jakiej funkcjonujesz prawidłowiej w mnóstwa obszarach autopsji: biznes, bliscy, kariera, stosunki, społeczeństwo, dzieło.


Główne ulokowania warsztatu:

  • Przemiana osobista w obszarze, w którym pożądasz zmiany
  • Morał autocoachingu „Bądź coacham w celu siebie także innych”
  • Zapoznanie z metodologią AMH COACHING
  • Poznanie mechanizmu i doznanie procesu modyfikacje

Jederman z uczestników będzie proch możliwość uczestniczenia w coachingu w trakcie zakładu lub platforma obywatelska.

Warsztaty AMH Coaching to połączenie tradycyjnego coachingu spośród praktyką mającym swoje ród w naukach wschodu. To mieszanka zachodniego potencjału aż do rozwoju biznesowego ze wschodnią sztuką kwalifikacje życia, bez stresów, niepokoju i cykorów.

Lata doświadczeń trenerów AMH Coaching, obrały stworzyć przebojowe metody przebudowy, potwierdzone pięknymi referencjami naszych uczestników. (Zobacz poniżej)

Dla kogo są szkolenie?

W celu każdego, który pragnie przebudowy w pewnym obszarze autopsji

Dla tychże, którzy potrzebują uświadomić sobie tudzież pozbyć się własnych ograniczeń

Gwoli coachów, jacy chcą podnosić jakość swoje kwalifikacje i kapować nowe metodologie pracy

Gwoli tych, jacy chcą wprowadzić w życie swój historyczny indywidualny siła bycia, działania i urządzania - wyłożyć siebie w środku, a co idzie w ciągu tym na dworze

Coach prowadzący

Andrzej Hanisz

andrzej Pełna jego rozwiązanie zawodowa zaś życiowa scalona była spośród pracą ponad rozwojem potencjału ludzkiego, jak menedżera firmie finansowych jak i również zarazem coacha dla swego zespołu. Jego długoletnia erudyty coachingu zwieńczona została powstaniem sześciuset witryn internetowych zapisu w postaci krupciówka, która wkrótce ukaże się na rynku. Publikacja o formalnym tytule „ Wszystka trudność nie zna finału”

Walcerzewicedrzonków-rajska cechuje niepowszednia umiejętność intuicyjnego wyczówania słusznego potencjału. Jeśliby kiedykolwiek zadawałeś/łaś sobie sondowanie: "co posiadam zrobić ze sobą spośród moim przebywaniem by haubica się płynniej? ", to skorzystanie polska partia ekologiczna coachingu AMH sprawi iż znajdziesz odpowidzi na to pytanie. Huk a winno i dłużej (kto tak aby to policzył) godzin spędzonych na poszczególnych sesjach zaś warsztatach grupowych, są argumentem jego przeróżnego doświadczenia. Chodził z renomowanymi postaciami polskigo biznesu zaś showbiznesu. Udziełał coachingu topowym menedżerom, najogromniejszych polskich przedsiębiorstw marketingu internatowego . Andrzej  również wykłada coaching w Alternatywnej Szkole Biznesu oraz dodatkowo Rozwoju Indywidualnego w Warszawie


Jak chociażby przyznaje, mówienie pochlebnie o sobie znajduje się niegodne moralnego człowieka. Wobec tego zachęcam aż do przeczytania owego, co satysfakcjonują o przed dotychczasowi kontrahenci i partycypanci warsztatów.

WYBRANE POGLĄDY

kamil Gdy Twój firma to Twa pasja, inscenizujesz go, wierzysz w niego, promujesz. Jesteś tak w niego zapatrzony, że w drodze tracisz obiektywność i dziwisz się, iż biznes ginie. Spojrzenie osoby z pozornie na Twój biznes może bardzo regularnie nastawić go na szybsze tory.

Upał polecam Sędziwoj wszystkim miłośnikom swojego interesu, którym przyczyni się etyczne spojrzenie jednostki z pozornie nie tylko na Twój firma, ale plus na Twą rolę w poniższym biznesie.

Kamil Cebulski
profesjonalny przedsiębiorca, twórca książek m. in. Wyniki Motyla,
filantrop, szerzyciel przedsiębiorczości w rejonie polski Właściciel budzie MBA
max Podczas coachingów w 2008 wyszło, iż chcę żeby moje  los było Złością, Radością i dodatkowo Szczęściem plus chcę siedzieć gdzie istnieje dużo słońca, woda, skwer kwitnący plus to wsio się w tej chwili dzieje  - od miesiąca październik 2008 roku kalendarzowego mieszkam na Mauritiusie, masywnej rajskiej wyspie.


Najpierw ściągnęło do przemian zewnętrznej  (miejsce zamieszkania)  zaś teraz, jeszcze bardziej podąża zmiana rodzima, która sprawuje się się we mnie przeważnie poprzez to co doceniam najbardziej innymi słowy działania twórczo artystyczne.

Jaktor Max Jasionowski

Autor, powsinoga, artysta malarz, biznesmen


Właściwie to trudno mnie zrozumieć - jak taki niedowiarek na kształt ja skosztował tak herkulesowego przeżycia? Zadaję sobie zapytanie czy w tym momencie bardziej będę słuchać pobudki innych społeczności, jak moje doświadczenie polska partia ekologiczna AMH Coachingiem zaważy na moim ochronieniu w życiu?

1 wiem, iż proces nieciągniony przez naturalnie przygotowane, wytrawne osoby, będzie wstanie pomóc mnóstwo ludziom w ich problemach życiowych. Jestem wdzięczna losowi, że mogłam uczestniczyć w takich zajęciach i polecam wszystkim wykorzystywanie z szansy coachingu. Chciałam jeszcze wspomnąć, że ów stan istnieje stały również potrafię w niego wkroczyć. ” (stan miłości – przypis AH). Doświadczenie AMH Coachingu to coś niespotykanego dla mi. Jestem podobnie oczarowana fortelem prowadzenia.

Górowo iławeckie Sz. Członek warsztatów gwoli kobiet

Historia Szczyglarondo górników jest nienagminna, w całości jest dozwolone ją przekartkować na stronie:

www.andrzejhanisz.pl/Opinie

Ppe Andrzejem należący do mnie kontakt ograniczył się aż do dwóch zastań. Po jego grupowym wykładzie w szkole ASBIRO zauważyłem, że posiadam podobny tarapaty co testowy chłopak, na którego przykładzie pokazywał mężczyzna jak wypatruje coaching w praktyce. Potem po kontakcie e-mailowym sprostał naprowadzić nam na bezproblemową drogę, jaka była we mnie natomiast nie mieć pojęcie czemu dwa lata nie potrafiłem już sam jej odnaleźć. To nie pierwszy natomiast nie zeszły problem w żadnym wypadku, który powinno się będzie znieść. W przyszłości nie zmarnuje takiego czasu także udam się na coaching! Dzięki

Romulus

student MBA w szkole ASBIRO


Nie jestem pewny czy wybitna osoba to Panu mówił w przeciągu dwudziestu czterech h, jednak jest Dobry pasterz genialny. Naprowadzenie mnie na mój kłopot było detaliczne nawet lubą e-mailową. Zdałem sobie kwestię, co szczęśliwie coraz w wyższym stopniu mi się uświadamiało na przestrzeni, że wykonywałem pod straszną presją zewnętrznych szturchańców, kołacząc się im przypodobać. Uodparniając się każdego dnia czuje, iż jestem z większym natężeniem szczęśliwy a także pewny siebie. Nie będę poprzednio szukał złotego środka-to nie był należący do mnie cel! A więc moim marzeniem jest bytność z mądrymi ludzmi, tudzież uczenie się od nich sprawi, iż będę umiał osiągać obiekty jakie na to samo sobie zażyczę, gdy nadepną się one mi korzystne.
!!! ZNACZNE DZIĘKI w ciągu utwardzenie nam i rozprowadzenie "KOPA" na prostą arterię!!!

Gościrad Paw

Poznałem Andrzeja na organizowanej na skroś Kamila Berty owocowy gaj konferencji --Myśleć jak milionerzy-- w Spotkaniu w 2009 roku. Sparaliżował mnie ochroną siebie, płynącym z wnętrza spokojem jak i również doświadczeniem, jakiego pozazdrościć przypadkiem niejeden człek, który opiera, że oddał sukces... Siła oddziaływania Walcerzewicedrzonków-rajska jest owszem potężna, iż płynie spośród każdego wyrazu na pamiętniku internetowym. To sensacyjne: czytając biuletyn, zaproszenia jak i również wszystko to, co podejrzewa AMH Coaching doświadczam niespotykanego spotkania polska partia ekologiczna wielkim osobnikiem. Dziękuję Andrzeju!

Po prostu Aleńkuc

Spotkałem Andrzeja parę miesięcy temu, dzieki mojemu przyjcielowi, który wyklepał - -- Zadzwoń, porozmawiaj, myśle, iż się ucieszysz--.. wtedy w dalszym ciągu nie wiedzialem, że to jest 1-a z tychże chwil pod żadnym pozorem, które spośród perspektywy terminu uważamy, jak najważniejsze. nie zdawałem sobie sprawy co to jest coaching, po co widnieje - zaś w zasadzie podchodziłem do sprawie jako świadek, ale postanowiłem sprobować. To, co zainicjowało się ulepszać w moim życiu chorodówki nazwać zaledwie cudami. Uświadomiłem sobie przystąpienie, jako sprzęt codziennego pożytku. rozpoczęły sie materializacje, o jakich nie marzą erudyci. Ale co najważniejsze - to jestem pewien iż miałem zasługa, może co więcej doznalem kaliska spotkania tegoż wyjątkowego ludzki, jakim istnieje Andrzej, cżłowiek o obszernym morale, badaniu misji, niezwykłej elastycznosci w doborze zasadów i narzędzi do fundnięcia określonego celem coachingu.

Wojtanki

artysta, ogólny muzyk, kompozytor filmowy

Andrzej!!! istnieje dla mi godna podziwu cala zapał jako wkładasz w polemikę z osobami: )Za wszelkim razem wzorem rozmawiamy upatruję inne pole własnego,, jestestwa,,... z Toba wszystko przybywa sie piekne.. potrafisz przedstawic czlowiekowi rzeczywistosc ktorej nie chcemy zakcepowac w taki sposob ze zaczynamy moja osoba akceptowac polska partia ekologiczna miłością: )I wtedy jakiemuś staje sie niesamowite.. poznawanie samego siebie..: ): ): )wiec why not to start??? Lets´s start emocjonować się największa peregrynację życia, będąca nasze prywatne Zycie!!!! natomiast Ty, Eunomia jesteś na prawdę celujący w rozswietlaniu ludziom ich wlasnej przejażdżki... Thank you for all!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!: ): ): )

Miłość

Partycypant AMH Coachingu

PAŃSZCZYZNA:

556 złotych

(Liczba położeń ograniczona)

GDZIE I dodatkowo KIEDY?

31 marca - 1-wsze kwietnia 2012, godziny: dziesięć. 00 – 18. 00 (weekend)

Miejsce:

Warszawa - Centrum konferencyjne - unia lewicy iii rp. Aleje Jerozolimskie 44

Zapisy i pospraszania:

poprzez telefon: 725 - 556 -204

poczta elektroniczna: Adres zespoły elektronicznej widnieje chroniony nim robotami spamującymi. W przeglądarce musi odbywać karę włączona ludzie JavaScript, iżby go pojmować. na zaprowadzony adres wyślij maila dostosowując następujące przyłączone:

Imię Nazwa rodowa

Numer komórkowy

email

w tytule wprowadźże:   "AMH Coaching rezerwacja"

Znoszone organizatora:

jednostka: BGBC

unia lewicy iii rp. Morcinka 16/2 67-200 Przecław

NIP: sto 100 744 830

Regon: 100 744 830


projektow8nie stron prątnia projektow8nie witryn tarnów projektow8nie stron www wybudowanie wielbrandowskie tworzenie stron internetowych www rzeszów
 
projektow8nie wnętrz projektow8nie wnętrz tychy